top of page
Sınıfta

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bilim sürekli gelişir ve daha iyiyi arar. Bizler sürekli olarak kendimizi güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Edindiğimiz yeni bilgilerle ailelerin  sorularını cevaplamaya özen gösteriyoruz. Aşağıda kısa tutulmuş bir bölüm bulunuyor, sizlerde bize sorularınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bundan büyük memnuniyet duyarız.

SSS: SSS

ÇOCUĞUM OTİZM TANILI, KONUŞUR MU? BELİRLİ BİR YAŞTAN SONRA İLERLEME OLMAZ DENİLİYOR BU DOĞRU MU?

Otizm tanılı çocuklar büyük çoğunlukla konuşurlar. 

İnsan Her yaşta gelişir ve yeni şeyler öğrenir.  Otizm tanılı çocuklar; yeni şeyler öğrenebilir, iletişim kurabilir, konuşabilir, hayatını idame ettirebilir ancak bunun için siz ailenin emeği, desteği ve çalışması  şarttır. Ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz biz size bunu sağlamak için buradayız. Konuşma konulu forum yazılarımızı mutlaka okuyunuz.

SİZİNLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM ?

Bizimle elektronik posta yoluyla, WhatApp  ve sosyal üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olursanız güncel olarak forum yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz. Emin olun kolay kolay hiç bir yerde bulamayacağınız netlikte faydalı bilgileri sizlere sunacağız. 

Hepimiz insanız ve her yaşta gelişiriz. "İlerleme Olmaz" yargısı çok yanlıştır. 

YÜZYÜZE EĞİTİM VERİYOR MUSUNUZ ?

Şu an için hayır, bizler özel eğitim kurumu değiliz. Yakın gelecekte eğitim konusunu özel eğitim kurumlarından ve mevzuattan çok farklı olarak ele almayı planlıyoruz. Bunun nedeni çok daha fazla insana ulaşmayı istiyoruz.

Sorularınız varsa, çekinmeden iletişime geçin. Ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sorum var

Bloğumuza kolay kolay hiç bir yerde bulamayacağınız mükemmel içerikli yazılarımızı ekliyoruz.

bottom of page